30 Ocak 2017

2017'NİN HEYECAN VERİCİ MARKA ÇEKİMLERİ...

Bu soğuk havalarda birbiri ardına gelen markaların İlkbahar / Yaz çekimleri gerçekten içimizi ısıttı...
Sizin için en sıcak çekimleri derledik...

Ünlü oyuncu Kate Bosworth ve kreatif direktör Margaret Zhang, Tory Burch Gemini Link koleksiyonundan ilhamla özel bir çekime imza attı. Modern kadınların hayatlarındaki ikilem anlayışını vurgulayan ve Kate Bosworth’u farklı şekillerde görüntüleyen çekimler Los Angeles’da gerçekleştirildi.
Longchamp İlkbahar / Yaz 2017 kampanyasının yüzü ise Alexa Chung oldu. Renkler ve bu yumuşaklık gerçekten içimizi açtı.
Angelina Jolie, Guerlain markasının yüzü oldu ve böylece özel hayatındaki çalkantılar sonrası sessizliğini bozmuş oldu.

GUESS markasının ikonik modelleri arasına adını yazdıran Hailey Baldwin, bu kez markanın 35. yılına özel çekimler için kamera karşısına geçti.
Saint Laurent İlkbahar / Yaz 2017 kampanyasının yüzlerinden biri de Mica Arganaraz.
Chloë Moretz ise Coach markasının İlkbahar / Yaz 2017 kampanyasının yüzü olarak karşımızda.
Adidas, Stella McCrtney ve Karlie Kloss üçlüsünün yan yana getiren bu kampanya ise İlkbahar / Yaz için geri sayımımızı hızlandırdı.
Amerikalı top model Arizona Muse,  ünlü İtalyan ayakkabı markası AQUAZZURA’nın marka elçisi oldu. Çekimler tabii ki de çok etkileyici.
Gözlerimizi Alexander McQueen’in İlkbahar/Yaz 2017 kampanyasına çeviriyoruz. Model Vittoria Ceretti’nin, rüyayı andıran bir atmosferde fotoğraflandığı kampanyanın kareleri oldukça etkileyici.
Michael Kors İlkbahar / Yaz 2017 kampanyası. Çekimleri Mario Testino tarafından gerçekleştirilen kampanyanın yüzü ise Taylor Hill ve Romee Strijd oldu.
Lily Aldridge sevgimizin bir kez daha artmasını sağlayan kampanya ise Salvatore Ferragamo’ya ait.
Geçtiğimiz yılın en çok izlenenlerinden Netflix’in Stranger Things dizisinin çok konuşulan küçük yıldızı Millie Bobby Brown, nam-ı değer Eleven; Calvin Klein‘ın yeni kampanya yüzü oldu!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...