17 Nisan 2015

Guerlain’den Natalia Vodianova ile "Shalimar Efsanesi"...

Guerlain efsanevi parfümü Shalimar'ın tanıtımı için Rus top model Natalia Vodianova’nın başrolünde oynadığı aşk dolu bir moda filmi çektirdi. Uzun zamandan beri Guerlain markanın temsilcisi olan Vodianova’nın oynadığı film ‘Shalimar Efsanesi’ Hindistanda geçen efsanevi bir aşk hikayesini anlatıyor.


Filmi ünlü yönetmen Bruno Aveillan çekti. Mughal imparatoru ve onun sevgili karısı ile arasında yaşanana aşk hikayesi anlatılıyor. Güçlü imparator karısına olan tutkulu aşkını dünyanın kaos ortamından uzakta yaşabilmek için etrafı güzel bahçelerle kaplı bir sarayda yaşıyor. Bu sarayın ismi de Taj Mahal ve bahçelerin ismi de Shalimar.


Louis Vuitton, Cartier gibi büyük markaların büyük bütçeli filmlerinin ödüllü yönetmeni Bruno Aveillan lüks pazarlamanın tüm kodlarını filmde kullanmış: Moody, gerçek üstü ve tam anlamıyla nefes kesici. İşte o film:

Mughal imparatoru Şah ve karısı Mumtaz Mahal arasındaki bu aşktan ilham alarak Jacques Guerlain 1925 yılında Shalimar parfümünü yapıyor.Filmin Çekiminden Kareler:

Filmin Çekim görüntüleri:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...